MENU

Gabriel – Navigační systém

Komplexní návrh navigačního systému do areálu a budovy společnosti Gabriel. Použité materiály a barevnost odráží vzhled hlavní budovy a současně dbá na to, aby byla zachována maximální čitelnost a přehlednost. Dřevěné hranoly spolu s antracitovými, sendvičovými cedulemi působí elegantním dojmem. Stojany lze počtem hranolů rozšiřovat na požadované šířky. Grafika vychází ze stylu firemní identity. Vyrobeno pro: Gabriel.cz Grafická spolupráce: Honza Havránek
Read More ›

Sexposed project

HIV/AIDS awareness project Fun to work with girls from KINOLAB, fun to do a research on this one. Zvyšující se počty nakažených byly důvodem ke vzniku tohoto osvětového projektu. S vědomím, že na tuto nemoc „existuje“ lék, se stále větší počty mladých lidí pouští do dobrodružství, která zvyšují statistiky nakažených v ČR. Chemsex je jedním z nich. Série uměleckých výstav, anonymního testování a přednášek KINOLABU, měla za cíl vnést do problematiky světlo. Mým cílem bylo vytvořit vizuál, který propojí svět umění s lechtivým tématem sexu. Odchlipující se logo odkazuje na chlípnost a sloganem akcí bylo moudro všech maminek: „Chovej se tam slušně.“
Read More ›

Mobile App for FSG

Design of User Interface for a mobile app. There was a need for user friendly environment, where can clients find all the information needed, EASILY AND FAST. FSG is an accountant company based in the Czech Republic.
Read More ›

Vinohrady Theater: Small Programme

Concept of a theater programme with two-sided folding. „V“ shaped programme was designed as a unique solution that aims to enhance theater’s corporate identity. DTP: Jana Baladová(2015)
Read More ›

PROMEA Production

Promea is a Slovakian tv/film/events production company. In a search of a new visual style & logo came a simple idea of thinking of a name Promea as a non-existing goddess. Historicist drawing combined with contemporary movie & production attributes makes this identity distinguishable among others. Made for Butterflies&Hurricanes. Not realized.( 2015 )
Read More ›

BECHEROVKA

A complete redesign of the visual style for Becherovka’s foreign markets. Series of approaches to the modern graphic style, that mixes tradition, mystery and brand continuity across the centuries in contrast to the lively atmosphere of today. Made for Butterflies&Hurricanes, in collaboration with Jan Havránek, 3D artist Jiří Křivánek. Illustrations made by Danda. Not realized.
Read More ›