MENU

Platební karty Moneta

Na základě existující identity a loga byly zpracovány návrhy designu platebních karet Moneta Money bank. Vyjadřují škálování karet v rámci portfolia produktů banky. Jasně čitelný vizuální styl podtrhuje přátelský styl ilustrací. Geometrický vzor vychází z loga Moneta. Práce s čipem a návrh barev hran karty je oproti tomu důmyslným využitím fyzických prvků karty. /návrhy nakonec nebyly realizovány/ Vyrobeno pro Yellow Shapes.
Read More ›

Gabriel – Navigační systém

Komplexní návrh navigačního systému do areálu a budovy společnosti Gabriel. Použité materiály a barevnost odráží vzhled hlavní budovy a současně dbá na to, aby byla zachována maximální čitelnost a přehlednost. Dřevěné hranoly spolu s antracitovými, sendvičovými cedulemi působí elegantním dojmem. Stojany lze počtem hranolů rozšiřovat na požadované šířky. Grafika vychází ze stylu firemní identity. Vyrobeno pro: Gabriel.cz Grafická spolupráce: Honza Havránek
Read More ›

Vandal Fries Bistro

Logo a identita pro cool bistro z Kyjova. Drsný hrany s vandalským názvem používají kornout jako zástěrku, i jako identitu. Žlutá a černá jsou barvy jejich stylu i signálem, že tyhle hranolky stojí za to. Fotografie: Luděk LesovskýInteriéry: Martina SpurnáVytvořeno pro: YellowShapes
Read More ›

Urban & Hejduk – law firm

Kompletní návrh loga a firemní identity pro významnou a vyhledávanou advokátní kancelář. Hodnoty firmy, kterými jsou profesionalita, preciznost a spolehlivost, se musely odrazit v grafice, která je založena na důvěryhodném a minimalistickém vzhledu. Website: Urban & Hejduk.
Read More ›

AiryTales – Drone Company Identity

Grafická identita pro náš společný projekt s názvem AiryTales – příběhy ze vzduchu. Létáme, točíme, animujeme, fotíme, produkujeme výsledná videa včetně střihu. Vzdušné příběhy jsou naše doména.
Read More ›

Gabriel s.r.o.

Zahradnická firma Gabriel je mým dlouholetým klientem a srdeční záležitostí. Jejich aktuální identitu jsem vytvořil ještě pod hlavičkou Butterflies&Hurricanes, ale na volné noze se věnuji Gabrielům i nadále. Myšlenka stromu je převzata ze starého loga a symbolizuje rodinnou tradici a růst. Firma byla založena panem Gabrielem v devadesátých letech a v současnosti ji řídí jeho synové. Vznikají nové webové stránky a pomáháme v rámci naší společnosti AiryTales s přípravou propagačních materiálů pomocí dronu, focení i nové grafiky.
Read More ›

DUO-LOGUE identity

Full identity development for a design studio Duo-Logue. Creative minds get together, when needed. Handpicked professionals for each project – that is the strategy. Bold colors, bold statements, playful identity. Website: Duologue.
Read More ›

Sexposed project

HIV/AIDS awareness project Fun to work with girls from KINOLAB, fun to do a research on this one. Zvyšující se počty nakažených byly důvodem ke vzniku tohoto osvětového projektu. S vědomím, že na tuto nemoc „existuje“ lék, se stále větší počty mladých lidí pouští do dobrodružství, která zvyšují statistiky nakažených v ČR. Chemsex je jedním z nich. Série uměleckých výstav, anonymního testování a přednášek KINOLABU, měla za cíl vnést do problematiky světlo. Mým cílem bylo vytvořit vizuál, který propojí svět umění s lechtivým tématem sexu. Odchlipující se logo odkazuje na chlípnost a sloganem akcí bylo moudro všech maminek: „Chovej se tam slušně.“
Read More ›

Vinohrady Theater, 110 Years

Vinohrady Theater in Prague, was established 110 years ago. Temporary version of the logo celebrates this important event.
Read More ›

WAKECUP coffee

Corporate identity designed for a trendy bistro & café in Prague. Thanks to its great name, designing the logo was fun to work on (…along with some good vibrations) 😉
Read More ›

Mobile App for FSG

Design of User Interface for a mobile app. There was a need for user friendly environment, where can clients find all the information needed, EASILY AND FAST. FSG is an accountant company based in the Czech Republic.
Read More ›

Smart Sales & Solutions

Fast growing company specializing in energy supply and purchase of electricity. Idea: our target audience appreciates graphically neat execution, recognizable colors and trustworthy symbolics. Therefore strong icon – a shield – was chosen. Company’s claim says: „We bring solutions.“ That is why corporate identity explains delivered solutions as little dots emerging in a highly complex world of electricity suppliers. (2015 / 2016)
Read More ›

Viable One

Corporate branding for IT company Viable One. Sustainable document management solutions needed a brand that evokes four aspects of company’s strategy. Itersection of all these aspects is the main competitive advantage. Arrow shaped symbol reminds growth in all directions. 3D printed corporate key-rings were made as a bonus for the client 🙂 ( 2015 )
Read More ›

Crêpes – Bageterie Boulevard

Design of a logo extension for the Czech chain of fast food „brasseries“ called Bageterie Boulevard. Primary logo done by Dhadafoss Studio needed an extension due to new offer of Crêpes on Boulevard’s menu. Playful typography was carefully enhanced in shape especially for a seamless usage throughout the whole corporate design. Made for Skriecka Graphic Studio, Prague.( 2015 )
Read More ›

Vinohrady Theater

It has been a big privilege to work for second most respected theatre in the Czech Republic. Logo and identity development was based on tradition, elegance and style. Capital "V" stands for Vinohrady - district of Prague - in a combination with three stage light beams we are building strong and easy to read icon.
Read More ›